3dscan.lv

+371 27 86 0000

SIA "SV SOLUTIONS"

Inovatīva Eiropas kompānija, kas fokusēta uz pētījumiem un trīsdimensiju apkārtējās realitātes attēlošanu.

Mūsu galvenais mērķis – radīt aparātu kompleksu un tehnoloģijas, kas nodrošinās ekonomiski izdevīgu virszemes un pazemes komunikāciju vai infrastruktūras reālistiska trīsdimensiju modeļa izveidi veselām pilsētām.

Uzņēmums „SV Solutions” dibināts 2003.gadā un šobrīd ar multifunkcionāla mobilās 3D skenēšnas un ģeoradaru kompleksu ievāc datus, veicot mobilo 3D kartogrāfiju, autoceļu, dzelzceļu, infrastruktūras un pazemes komunikāciju tehnisko apsekošanu un uzmērīšanu, lai no iegūtajiem datiem, ar unikāla programnodrošinājuma palīdzību veidotu vienotu pilsētas infrastruktūras 3D datu bāzi, ar kuru var strādāt gan pilsētas plānotāji, gan arhitekti, gan būvnieki, restauratori un visi, kam šāda veida dati ir nepieciešami, nākotnē pilveidojot šo bāzi un virzītos uz pilnvērtīga 3D (un pat 4D) pilsētas kadarsta izveidi.

„SV solutions” pielieto jaunus un izmanto pasaules vadošo tehnoloģiju ražotāju integrētus risinājumus un nodrošina visaugstāko darbu izpildes kvalitāti un precizitāti. Uzņēmuma tehniskais personāls ir apmācīts ārvalstīs un kvalificēts izpildīt jebkurus, pat vissarežģītākā līmeņa darbus. Sadarbojoties ar vadošajiem Rietumu uzņēmumiem, spēj nodrošināt jebkuram projektam visu nepieciešamo tehnisko atbalstu un ātrus izpildes termiņus.

„SV solutions” ir lielākais uzņēmums Baltijas valstīs un tuvākajā reģionā, kas piedāvā pakalpojumus 3D datu bāzu izveidē atsevišķiem objektiem vai pilsētu infrastruktūrai, 3D mobilās skenēšanas un ģeoradaru datu ievākšanas, apstrādes un tālākas izmantošanas jomā.

Mūsu priekšrocības

TEHNOLOĢIJAS

uzzināt vairāk...

TEHNOLOĢIJAS

Pasaules vadošo uzņēmumu jaunākās paaudzes 3D mobilās skenēšānas un ģeoradaru iekārtas paver jaunas iespējas Baltijas valstīs

PRECIZITĀTE

uzzināt vairāk...

PRECIZITĀTE

Iekārtas nodrošina visaugstāko precizitāti un pozicionēšanu pat vietās, kur tas līdz šim bijis grūti izdarāms

ĀTRUMS

uzzināt vairāk...

ĀTRUMS

Iekārtu komplekss nodrošina ātru datu ieguvi, kas ļauj dienas laikā noskenēt vairākus desmitus kilometru

KVALITĀTE

uzzināt vairāk...

KVALITĀTE

Mūsu speciālisti ir apmācīti pie Pasaules vadošajiem ekspertiem un vienmēr ir lietas kursā par jaunākajiem notikumiem Pasaulē

Jaunākās mobilās 3D lāzerskenēšanas un ģeoradaru tehnoloģijas – tā ir revolūcija mērījumos, no cilvēka acīm slēptu objektu atklāšana un inspekcija, nepieļaujot avārijas situācijas un samazinot neparedzētos izdevumus.

3Dscan.lv” – tas ir Rentgens pilsētām !
3Dscan.lv” – tā ir Nesagraujošā kontrole !
3Dscan.lv” – tā ir Pilsētas budžeta ekonomija !
3Dscan.lv” – tā ir Drošība pilsētām un to iedzīvotājiem !

Kompānija SV solutions sniedz pakalpojumus Baltijas valstīs un ārvalstīs, izmantojot inovatīvu mūsdienīgu iekārtu kompleksu no pasaules vadošajiem ģeoradaru un 3D mobilo skeneru sistēmu ražotājiem.

Mūsdienu programmatūras un jaunāko tendenču izmantošana GPR (ģeoradaru) un MLS (mobilās lāzeskenēšanas sistēmas) darbu sinhronizācijas jomā ļauj SV solutions komandai radīt unikālus 3D produktus ar augstākas pakāpes precizitāti un apjomīgu datu bāzi.