3dscan.lv

+371 27 86 0000

» Citi pakalpojumi » Metroloģiskās izmaiņas

Metroloģiskās izmaiņas

Neatkarīgi no tā, ar ko jūs sastopaties, vai tā ir nepieciešama 3D pārbaudēm, CAD analīze, izlīdzināšana vai reversā – mūsu pārnēsājamā KIM FARO ir nozares standarts metroloģijā.

Gl.stranica--_ Citi pakalp. Variant 1

Neatkarīgi no tā, ar ko jūs sastopaties, vai tā ir nepieciešama 3D pārbaudēm, CAD analīze, izlīdzināšana vai reversā - mūsu pārnēsājamā KIM FARO ir nozares standarts metroloģijā. Mūsu uzņēmums var veikt šādus darba veidus:

Izmēru analīze
Apstrādātās detaļas un mezgli ir visdažādākajās formās un izmēros. Lai pārbaudītu to precizitāti un kvalitāti, detaļu pārbaudei un dimensiju analīzei ir nepieciešami elastīgi un precīzi trīsdimensiju metroloģijas instrumenti.

CAD balstīta pārbaude
FARO portatīvie KIM vienkāršo ģeometrisko izmēru un pielaides (GD&T) ieviešanu un nodrošina efektīvus, viegli lietojamus risinājumus 3D CAD balstītām pārbaudēm un nominālajiem salīdzinājumiem.

FARO BuildIT Metrology Software is ideal for inspection, build and alignment applications.

Bezkontakta pārbaude
Visaptveroša pārbaude verifikācijai
FARO ® ScanArm ® un Cobalt Array Imager var uztvert trauslus, sarežģītas patvaļīgas formas virsmas blīva un detalizēta trīsdimensiju punkta mākoņa veidā, kas ļauj lietotājiem viegli veikt bezkontakta 3D pārbaudes.

Centrēšana
Neatbilstības var izraisīt mašīnas dīkstāvi un ievērojami samazināt tā darbību; tomēr pārnēsājamie CMM, piemēram, lāzera sekotāji un mērīšanas sviras, var palīdzēt mazināt šīs problēmas.

Ievades kontrole
Defektīvo detaļu identificēšana no piegādātājiem pēc ierašanās ļauj uzņēmumiem noteikt un uzturēt stingrus kvalitātes standartus.

2 Metrologija

Pirmais pārbaudes punkts (FAI)
FARO trīsdimensiju mērīšanas un skenēšanas tehnoloģija ir ideāli piemērota pirmajai produktu pārbaudei, lai nodrošinātu detaļu vai detaļu ražošanas rezultātu detalizētu pārbaudi, salīdzinot ar sākotnējo konstrukciju pirms pilnīgas ražošanas uzsākšanas.

Kontrole ražošanas procesā
Pateicoties FARO 3D risinājumu pārnesamībai, mēs varam izmērīt jūsu produktus, kur tie ir ražoti, tas ir, tieši uz ražošanas līnijas.

Iekārtu kalibrēšana
FARO pārnēsājamie trīsdimensiju mērīšanas risinājumi, piemēram, FARO Laser Tracker un FaroArm, var tikt izmantoti ražošanas iekārtu kalibrēšanā, lai nodrošinātu izgatavoto detaļu precizitāti.