3dscan.lv

+371 27 86 0000

» 3D skenēšana » 3D Skenēšana ceļiem un tiltiiem

3D Skenēšana ceļiem un tiltiiem

Lai nedestruktīvā veidā apsekotu un monitorētu tilta nesošās konstrukcijas, balstus, plātnes un tā segumu, iespējams pielietot šādus daudzfunkcionālās mobilās,stacionārās 3D lāzerskanēšanas iekārtas.

Dienvidu_tilts.0-07

Ieguvums.

  1. Mobilās lāzerskanēšanas iekārta RoadScanner3 sastāv no 3 Faros Focus 3D lāzerskaneriem un septiņām digitālajām fotokamerām (2Mpix) kā arī inerces navigācijas sistēmas, kas ļauj iegūtos fotoattēlus un mērījumus piesaistīt Latvijā lietotajai kartogrāfijas sistēmai LKS-92. Navigācijas sistēmu veido divas divfrekvenču GPS/GLONASS uztvērējantenas un Applanix POS LV220 inerciālās mērīšanas  iekārtas (mašīnas sagāzuma un kustības sensori, odometrs).
  2. Kombinējot iepriekšminētās iekārtas, RoadScanner3 nodrošina  automašīnas trajektorijas precizitāti un pozīciju arī vietās, kur ir nepietiekami vai nepieejami pozicionēšanas  satelītu signāli.
  3. Kartēšanas rezultātā tiek iegūti ģeotelpiski definēti fotoattēli un punktu mākoņi
  4. 3D mobilais lāzerskeneris, jaunākais lāzertehnoloģiju sasniegums un viena no šodien visaugstāk tehnoloģiskām fotogrāfēšanas metodēm.
  5. MLS lielā mērā atgādina virszemes lāzerskenēšanu (VLS), taču atšķirībā no VLS, MLS skenera, kurš ir uzstādīts uz auto transporta, kustībā.
  6. Neviena cita metode nesniedz tādu vai līdzīgu izpildi telpiskās informācijas iegūšanai un apkopošanai ar absolūtu pirmo centimetru precizitāti.
  7. MLS var tikt uzstādīta uz automobiļiem, kuģiem, dzelzeļa platformām un uz citiem transporta līdzekļiem. Skenēšana tiek veikta vairāku simtu metru attālumā visos virzienos. Punktu blīvums ir atkarīgs no kustības ātrma un attāluma līdz objektam un var svārstītie sno viena līdz tūkstošiem puntu uz 1 kvm.
  8. Kompānijai “SV solutions” pieder viena no pasaulē labākajām mobilajām 3D lāzerskenēšanas sistēmām (MLS) un jaunākais programmatūras nodrošinājums Siteco PRO.