3dscan.lv

+371 27 86 0000

» 3D datu apstrāde » 3D skeneru pielietojums

3D skeneru pielietojums

proiz_sample_1

Ražošana.
Bez kontakta lāzera skenēšana ir jaunākā tehnoloģija, un neskatoties uz samērā īso pastāvēšanas laiku, tiek izmantota, lai atrisinātu plašu uzdevumu klāstu, kas turpina paplašināties ar metodes attīstības palīdzību.

auto_sample

Autorūpniecība.
Kompānija Creaform ir galvenais partneris uzņēmumiem, kuri strādā automobiļu rūpniecībā. Strādā ar tādiem autoražotājiem gigantiem kā Renault, Chrysler, Bombardier Transport and Recreational Products, Prevost Car, Nova Bus, Mack Truck.

aero_1

Aerokosmiskā rūpniecība.
Darbs ar vadošām aviokompānijām, piemēram, Boeing, Pratt & Whitney, Rolls Royce и CAE, Creaform. Rezultātā ir izdevies sevi pozicionēt kā uzticamu partneri, kurš īsteno lidmašīnu sastāvdaļu modelēšanu avio rūpniecībā.

arhi_4_

Arhitektūra.
Trīsdimensiju skeneri tiek izmantoti arhitektūrā restaurācijas nolūkos, digitālo kopiju bankas izveidē (virtuālais arhīvs) un turpmākajā skulptūru un citu priekšmetu atjaunošanā (rūpnieciskā atjaunošana). Skeneri tiek izmantoti arī virtuālo muzeju izveidē.

arhitektura_sample1

Arheoloģija.
3D skeneri tiek plaši izmantoti, lai atrisinātu plašu uzdevumu klāstu, tostarp arheoloģijā un restaurācijā, mākslas darbu uzglabāšanā, mākslas darbu un muzeja kolekciju 3D-dokumentācijas izveidē, virtuālajā restaurācijā, kā arī kopēšanā turpmākai replikācijai.

obraz_sample_1

Izglītība.
Handyscan 3D skenēšanas tehnoloģiju un pārnēsājamo sensoru tehnoloģiju HandyPROBE pielieto daudzās izglītības jomās. Pašlaik tehnoloģija tiek izmantota un pētīta pašās labākajās mākslas un inženieru skolās visā pasaulē. Tāpat šo tehnoloģiju pielieto maketēšanā un ātrā prototipu izveidē, apmācībā pēc 3D skenēšanas metodes.

medicina_sample1

Medicīna.
Handyscan 3D skeneriem ir liels potenciāls medicīnas nozarē, skenējot jebkuras ķermeņa daļas, veidojot protēzes, veicot plastiskās ķirurģijas modelēšanu un plānošanu ortopēdijā un kosmetoloģijā, zobārstniecībā, krāsu un faktūru brūču skenēšana.

multimedia_8

Nesagraujamā kontrole.
Tehnoloģiskais risinājums balstās uz augstas precizitātes trīsdimensiju lāzerskenēšanas tehnoloģiju izmantošanu, kas ļauj veikt precīzus materiālu zuduma mērījumus nodiluma un korozijas dēļ, lai testētu cauruļvadu koroziju augsta spiediena caurulēm, ēku nesošās konstrukcijās un celtniecības konstrukcijās.

kontrol_9

Multimedija.
Šodien, pateicoties trīsdimensiju skenēšanai, tiek izmantotas unikālas iespējas, par kurām iepriekš nevarēja pat sapņot. Informācijas tehnoloģiju gadsimts un globālā datorizācija atklāja mums jauno virtuālo pasauli. 3D skeneris - pirmais solis, kas ļauj savienot virtuālo pasauli ar reālo.

revers_sample1

Reversā inženierija.
Šodien 3D skeneri tiek plaši izmantoti sarežģītu formu izstrādājumu reversā inženierijā, kuru ir grūti izmērīt, izmantojot standarta rīkus. Tāpat atšķirībā no koordinātu-mēriekārtām (CMM), 3D skeneris iegūst objektu virsmas kopumā, ne tikai izvēlētajos punktos.

crime

Kriminālistika.
Trīsdimensiju skenēšanas elementu rezultātu atspoguļošana avārijas vai nozieguma vietā var kļūt par papildu spēcīgu pierādījumu un sniegt palīdzību vizualizācijā un analizē.

3d_moda

Mode.
3D skeneri var izmantot apģērba izveidē pēc pasūtījuma, kā arī, lai radītu iekārtas vai mehānismus šajā nozarē. Turklāt, ķermeņa skenēšana – tas ir visdrošākais veids, lai šūtu apģērbu ar perfektu rezultātu!